SYNOPSIS

Në mënyrë që të fitojë sa më shumë të ardhura, kampioni i qytetit, superheroi Kapiten Amazing bën të mundur lirimin e superheroit Kazanova Frankenshatjn, vetëm që të kapet prej tij. Fati i qytetit është në duart e shtatë palo superheronjve, pirun hedhësi Blu Rajah, mjeshtri i lopatës Shevler, hedhësi i topave Bouler, vanitozi Splin, i vetmi që se sheh kush Djali i Padukshëm, Sfinksi misterioz dhe i zemëruari i përjetshëm z.i Xhindosur.

RECOMMENDATIONS
 • SKEJT DERI NË VDEKJE (2008)

  e mërkurë
  image
  Dy adoleshentë të apasionuar pas skateboard bëhen dëshmitarë të vrasjes së një shpërndarësi të njohur narkotikësh. Si të mos mjaftonte e gjitha kjo, krimi u krye...
 • Xhek Hanter dhe ylli i parajsës (2009)

  sot
  image
  Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në...
 • GËNJESHTRAT DHE MASHTRIMET (2009)

  nesër
  image
  Një botues letrar nga Nju Jork u bë i pushtuar me autorin e një romani të dhunshëm. Së shpejti do t'i zbulojë seketet e së kaluarës së tij.
 • XHEKPOT (2011)

  nesër
  image
  Aksioni i filmit është vendosur në krahinën midis Norvegjisë dhe Suedisë, ku takojmë një grup burrash të fëlliqur; Oscar-in, Thor-in, Billy-in dhe Tresko-n...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.