PËRMBLEDHJE

princesha e burgosur nga njerka e saj, arratiset nga burgu. Mbreteresha dergon njerezit e saj per ta kapur, me ne krye nje gjahtar vendas. Pasi e kap Borebardhen, gjahtari zbulon se mbreteresha e ka mashtruar dhe e shpeton Borebardhen ne vend qe ta vrase ate.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.