Fotot

Djemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqijDjemtë e këqij

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vampiri i Fundit (2009)

  Sot
  image
  Ngjarjet zhvillohen në një periudhë futuriste, ku vampirët përbëjnë shumicën e popullsisë në rruzullin tokësor dhe vetëm 5% e racës njerëzore ka mbetur. Kjo është...
 • Goditja (2011)

  Sot
  image
  Një ish boksier, i cili tashmë punon si pastrues në një shkollë, fillon të stërvisë një adoleshent për ndeshjen më të rëndësishme të jetës së tij...
 • Luftëtari (2007)

  Sot
  image
  Aisha shkon në shkollën e mesme dhe babai i saj, që ka ardhur në Danimarkë si emigrant nga Turqia, është e bindur se ajo do të bëhet mjeke. Aisha, në fakt,...
 • Në radhët e armikut (2013)

  Sot
  image
  Një i ri, i ndarë nga familja e tij në Luftën e Dytë Botërore, maskohet si Zyrtar Nazist SS dhe zbulon më shumë se vetëm vendndodhjen e familjes së tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.