PËRMBLEDHJE

Një thriller ndërkombëtar, ku një çift dhe dy vajzat e tyre zhvendosen në Azi dhe përballen krejt papritur me një situatë të vështirë. Pasi kuptojnë se të gjithë të huajt po vriten në vend, ata marrin një vendim të dëshpëruar për tu arratisur duke kërkuar ndihmë në Ambasadën Amerikane. Ata janë të gatshëm të bëjnë gjithçka për tu shpëtuar rebelëve.

Fotot

Goditja e papriturGoditja e papriturGoditja e papriturGoditja e papriturGoditja e papriturGoditja e papriturGoditja e papriturGoditja e papriturGoditja e papriturGoditja e papritur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ava (2020)

  Sot
  image
  Jessica Chastain, Colin Farrell, John Malkovich. Ava është një vrasëse e punësuar nga një organizatë misterioze për të ekzekutuar persona të profilit të lartë....
 • Dita e Pavarësisë: Kundërsulmi (2016)

  Sot
  image
  Liam Hemsworth, Jeff Goldblum. Dy dekada pas sulmit jashtëtokësor që thuajse shfarosi njerëzimin, Toka përballet me nje ushtri akoma më të madhe. A do të jetë...
 • Nga hajdut në polic (1999)

  Sot
  image
  Miles pergatiti planin e përsosur dhe arriti pothuajse të vjedhë djamantin më të madh në botë. Diçka shkoi keq dhe ai përfundoi 2 vjet në burg. 2 vite më vonë...
 • Werewolf: The Beast Among Us (2012)

  Sot
  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.