PËRMBLEDHJE

Kur këngëtari i njohur Jaime Derringer, një yll i muzikës country, vendos t’i japë një intervistë kritikes së muzikës klasike, Nora Flannery-it, nuk e priste që të kalonte një natë me të. Dhe aq më tepër nuk e priste që ajo të ngelej shtatëzënë. Kur Nora zbulon këtë surprizë fillon t’i mbushë mendjen shoqes së saj të ngushtë, që të marrë vendimin, të cilin ajo kishte kohë që po e shqyrtotnte, për të adoptuar një fëmijë.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.