SYNOPSIS

Në shekullin XVIII, kur Kalifornia ishte ende pjesë e mbretërisë spanjolle, një hero, i fshehur nën një maskë, do të luftonte në emër të popullit, kundër atyre që ia kishin fshirë gëzimin nga fytyra dhe zemra. Ky hero quhej Zorro.

Photos

Legjenda e ZorrosLegjenda e ZorrosLegjenda e ZorrosLegjenda e ZorrosLegjenda e ZorrosLegjenda e ZorrosLegjenda e ZorrosLegjenda e ZorrosLegjenda e Zorros

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  nesër
  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • SKAUTISTËT AVENTURIERË (2010)

  nesër
  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
 • VRAPO (2013)

  nesër
  image
  VRAPO është një film aksion/melodramë i shpejtë, i cli ka në qendër një 17 vjeçar të zgjuar e të shkathët, të quajtur Daniel, i cili praktikon Sportin Parkor, dhe...
 • SKEJT DERI NË VDEKJE (2008)

  nesër
  image
  Dy adoleshentë të apasionuar pas skateboard bëhen dëshmitarë të vrasjes së një shpërndarësi të njohur narkotikësh. Si të mos mjaftonte e gjitha kjo, krimi u krye...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.