poster

SKEJT DERI NË VDEKJE

Skate or Die (2008)

Aksion | Francë
FilmBox Plus | 1.5.20 | 02:25

Vlerësimi: 4.1/10

PËRMBLEDHJE

Dy adoleshentë të apasionuar pas skateboard bëhen dëshmitarë të vrasjes së një shpërndarësi të njohur narkotikësh. Si të mos mjaftonte e gjitha kjo, krimi u krye nga një bandë policësh të korruptuar. Tani, aftësitë e djemve në skateboard, do të jenë të nevojshme si kurrë më parë. Djemtë duhet sa më shpejt të përshkojnë rrugët e Parisit, për të ikur nga rreziku vdekjeprurës.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.