Vlerësimi: 7.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PËRMBLEDHJE

Dokumenton historinë e vërtetë të javëve të fundit të provave për të rinj në Chorus Heart në Northampton, MA, mosha mesatare e të cilit është 81, dhe shumë prej të cilëve duhet të kapërcejnë pasoja shëndetësore për të marrë pjesë.Muzikë e tyre është e papritur, duke shkuar kundër stereotipit të grup moshën e tyre, kryerjen e këngë, për shembull, nga Xhejms Brown, dhe zërit i Rinisë.Edhe pse ata kanë një turne në Evropë dhe këndoi për mbretër, kjo llogari fokusohet në përgatitjen e këngë të reja, jo një përpjekje e lehtë, për një koncert në qytetin e tyre në shtëpi, e cila pason në dritën e disa të zemrës vërtetë ngjarjet e thyer.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.