poster

tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët

Unstable Fables: The Goldilocks and the 3 Bears Show (2008)

Animacion, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
FilmBox Plus | e diel | 09:00

Vlerësimi: 4.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PËRMBLEDHJE

Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e kupton se për të fituar duhet të jetojë në harmoni me banorët e shtëpisë së përbashkët, vajza dhe arushat përpiqen të gjejnë gjuhën e përbashkët me njëri tjetrin.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.