poster

Shansi fundit

Last Chance (2008)

Aksion, Sci-Fi, Triller | Mbretëria e Bashkuar, Rumani
Regjia: Ion Ionescu
FilmBox Plus | 13.4.20 | 23:30

Vlerësimi: 2.9/10

PËRMBLEDHJE

Në të ardhmen bota do të jetë në buzë të greminës për sa i përket katastrofës ekologjike, ndërsa njerëzimi do t’i nënshtrohet mutacionit, i cili do të shkaktohet nga mbeturinat toksike. Një meteor i zjarrtë, i cili përmban kristale energjie, është shpëtimi i vetëm. Por për kë? Për njerëzit, të cilët mund t’u japin fund shkatërrimeve të Tokës apo për mutantët? Njerëzit duhet të luftojnë për të mbijetuar dhe akoma kanë shpresë se do të fitojnë.

Skenaristi:
KOHËZGJATJA: 90 min

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.