PËRMBLEDHJE

Në ditëlindjen e Hannesit asgjë nuk shkon siç duhet. Grindet me të dashurën, Marian, sepse në vend që të kalojë me të momente romantike, preferon të bëhet pjesë e aventurave zbavitëse me pjesën tjetër të Krokodilëve, ashtu si në kohët e vjetra. Shokët e grupit ia rregullojnë humorin, nga të cilët merr një dhuratë surprizë - biletë për në pistën e hapur të gokartit. Gjatë garave të çmendura në pistë, ndodh një aksident dhe makina e Frankut përmbyset. Në spital rezulton se Franku ka çarje të mëlçisë dhe i nevojitet një transplant i pjesshëm nga një person i afërt. Dhurues mund të jetë vetëm vëllai i tij më i madh, Dennis, i cili që nga seria e parë ndodhet në burg... Për të shpëtuar jetën e Frankut, Krokodilët kanë vetëm një rrugdalje - duhet të ndihmojnë Dennisin të arratiset nga burgu. Prova e parë përfundon me dështim spektakolar. Grupit i duhet të marrë veten dhe me ndihmën e të gjithë anëtarëve të hartojë një plan të ri. Përfundimisht, kjo luftë e ashpër për mbijetëse - më e rrezikshmja dhe njëkohësisht e fundit nga ato që të lenë pa frymë dhe janë aventura të paharrura - edhe kësaj rradhe finalizohet me sukses.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.