PËRMBLEDHJE

Vetëm 180 metra larg nga bregu, sërfistja Nensi sulmohet nga një peshkalqen i bardhë, dhe udhëtimi i saj i shkurtër drejt shpëtimit bëhet një garë me fatin.

Fotot

Rreziku nga thellësiaRreziku nga thellësiaRreziku nga thellësiaRreziku nga thellësiaRreziku nga thellësiaRreziku nga thellësiaRreziku nga thellësia

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.