Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.03/10
(32 Voto)

PËRMBLEDHJE

Kur ketrushi Skrat, bëhet shkak i një aksidenti kozmik që rrezikon gjithë Epokën e Akullnajave, Meni, Sid, Diego dhe pjesa tjetër e kafshëve fillojnë një aventurë epike, për të gjetur një zgjidhje përpara se të jetë shumë vonë..

Fotot

Epoka e Akullnajave 5: Kursi i PërplasjesEpoka e Akullnajave 5: Kursi i PërplasjesEpoka e Akullnajave 5: Kursi i PërplasjesEpoka e Akullnajave 5: Kursi i PërplasjesEpoka e Akullnajave 5: Kursi i PërplasjesEpoka e Akullnajave 5: Kursi i PërplasjesEpoka e Akullnajave 5: Kursi i Përplasjes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.