PËRMBLEDHJE

Bela shndërrohet në vampir dhe fillon të ushtrojë fuqitë e saj të reja. Fryti i dashurisë së tyre është një vajzë, të cilën ata kanë vendosur ta quajnë Renesme. Por volturët do të bëjnë çmos për ta vrarë atë, duke menduar se ajo është e pavdekshme dhe se përbën një kërcënim për ta. Lufta vazhdon...

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.