Fotot

Gjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i ShtrigaveGjuetari i Fundit i Shtrigave

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Aventurat e Argonautëve (1963)

  e mërkurë
  image
  Për Xheisonin ishte parathënë se do të merrte fronin e Thesalisë. Kur ai shpëton Peliasin nga mbytja por se njeh atë si njeriun që kishte vrarë më herët babanë e...
 • Shpejtësia (1994)

  e mërkurë
  image
  Keanu Reeves, Sandra Bullock. Një ish polic i përjashtuar nga radhët e policisë nis një lojë perverse. Jeta e pasagjerëve të një autobuzi është vënë në rrezik....
 • Bregu i nxehur (1997)

  e mërkurë
  image
  Tommy Lee Jones, Anne Heche. Në botë ka mbi 1500 vullkane aktivë për të cilët jemi në dijeni dhe të paktën një, për të cilin nuk dime gjë. Pikërisht ky kërcënon...
 • Kapiten Amerika: Lufta Civile (2016)

  e mërkurë
  image
  Robert Downey Jr., Scarlett Johansson: Ndërhyrja politike në aktivitetet e Hakmarrësve shkakton një përçarje midis ish aleatëve Kapiten Amerika dhe Njeriut të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.