PËRMBLEDHJE

Keni menduar ndonjëherë që krejt papritur të zbuloni se keni fuqi të mbinatyrshme dhe këto fuqi t'i përdorni për të shpëtuar njerëzit dhe për të kapur kriminelët? Na ndiqni në aventurën më të re të Barbit dhe zbuloni Heroin brenda jush.(n)

Fotot

Barbi: Fuqia e PrinceshësBarbi: Fuqia e PrinceshësBarbi: Fuqia e PrinceshësBarbi: Fuqia e PrinceshësBarbi: Fuqia e PrinceshësBarbi: Fuqia e Princeshës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hoteli i monstrave 2 (2015)

  e shtunë
  image
  I shqetësuar se nipi i tij gjysmë njeri e gjysmë vampir, nuk është i frikshëm sa duhet, Drakula kërkon ndihmën e miqve për ta futur djaloshin në një kurs...
 • Turbo (2013)

  e shtunë
  image
  Një kërmill me emrin Teo është i dëshpëruar që është i ngathët. Kur shikon garat me makina në televizion, ai lutet që të mund të ecë po aq shpejt sa ato dhe...
 • Garfildi me Dy Kotele (2006)

  e shtunë
  image
  Xhoni dhe Garfildi vizitojnë Mbreterinë e Bashkuar,ku një rast i ngatërrimit të maceve,e vendos Garfildin në kështjellën mbretërore.Vendi tani është i rrezikuar...
 • Space Chimps (2008)

  Sot
  image
  Ham III, the grandson of the first chimp astronaut, is blasted off into space by an opportunity-seeking senator. Soon, the fun-loving chimp has to get serious...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.