PËRMBLEDHJE

Është vera e vitit 1959 në Kasëlrork, Oregon dhe djemtë 12 vjeçarë Gordi, Kris, Tedi dhe Vern bëhen shpejt shokë. Pasi mësojnë për vendndodhjen e trupit të një djali i cili ka disa ditë që është zhdukur, ata nisen për në pyll për ta parë. Gjatë rrugës ata mësojnë për veten, kuptimin e miqësisë dhe nevojnë për të ngritur zërin për atë që është e drejtë.

Fotot

MBAHU ME MUAMBAHU ME MUAMBAHU ME MUAMBAHU ME MUAMBAHU ME MUAMBAHU ME MUAMBAHU ME MUAMBAHU ME MUAMBAHU ME MUAMBAHU ME MUA

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.