PËRMBLEDHJE

Tom Uizki është një punëtor i zakonshëm që jeton në Çikagoo me gruan dhe djalin e tij. Një natë në një festë që organizonte fqinji i tij, motra e gruas së tij, e hipnotizon, duke i lënë një sugjerim post hipnotik që ai të jetë më mendje hapur dhe tani Tomi ndjen kudo rreth shtëpisë së tij erën e vdekjes. Rezultati i hipnozës është shumë më ndryshe nga çpritej, aq sa Tomin nga çmenduria dhe paranoja do ta ndajë një fije e hollë. Problemi është se edhe i biri shikon dhe ndjen të njëjtat prani shpirtrash, por në veçanti të një vajze që është zhdukur vite më parë dhe për të cilën nuk dihet më asgjë.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ne hapesiren e larget (2009)

  Sot
  image
  Ne vitin 2270, toka eshte shkretuar dhe askush nuk jeton me ne te. Njerezit e pasur jane shperngulur ne Rea, por shumica e popullsise se Tokes, jeton ne stacione...
 • Makthi (2016)

  Sot
  image
  Një grua e divorcuar zbulon se shtëpia e saj ka kohë që mbahet nën vëzhgim. Ndërsa tenton të zbulojë të vërtetën, ajo rrëmbehet. Në një laborator të fshehtë ajo...
 • Cucuy: The Boogeyman (2018)

  Sot
  image
  When children start disappearing, a rebellious teen under house arrest starts to suspect that a legendary evil, a boogeyman known as the Cucuy, might be responsible.
 • Night of the Living Dead (1968)

  Sot
  image
  Barbra and Johnny visit their father's grave in a remote cemetery when they are suddenly set upon by zombies. Barbra manages to get away and takes refuge in what...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.