poster

GËNJESHTRAT DHE MASHTRIMET

Lies & Illusions (2009)

Aksion, Komedi, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tibor Takács
FilmBox Plus | 26.4.20 | 00:25

Vlerësimi: 3.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

Një
botues letrar nga Nju Jork u bë i pushtuar me autorin e një romani të dhunshëm. Së shpejti do t'i zbulojë seketet e së kaluarës së tij.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.