poster

Heleno

Heleno (2011)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.9/10

PëRMBLEDHJE

A biography of the tragic life of one of Brazil's greatest soccer players, Heleno de Freitas.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pele: historia e nje legjende (2016)

  image
  Historia e heroit më të madh të futbollit të të gjitha kohëve. Si arriti Pelé, një i ri nga lagjet e varfra të Sao Paolos, të shndërrohej në një legjendë të...
 • Boksieri (2010)

  image
  Bazuar në historinë e vërtetë të boksierit Mickey Ward, i cili edhe pse vinte nga një lagje e varfër, la mënjanë diferencat dhe u bë një nga sportistët më të...
 • Çekani (2010)

  image
  HAMMER është një dramë Sportive përshkruan lufton dhe sukseset Matt Hamill përballet në rrugën për t'u bërë një kampion. Ngritur në mesin e atyre me aftësinë për...
 • Unë, Tonia (2017)

  image
  Bazuar në historinë e vërtetë dhe tronditëse të patinatores amerikane, Tonia Harding, dhe konflikti me rivalen që i shkatërroi karrierën olimpike. Allison Janney...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.