Fotot

LiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiriaLiria

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Woodlawn (2015)

  Sot
  image
  Caleb Castille, Sean Astin. Një adoleshent me ngjyrë duhet të mësojë si të përdorë talentin e tij në futbollin amerikan dhe të mbajë fort besimin, ndërkohë që...
 • Huo zhe (1994)

  Sot
  image
  Fugui and Jiazhen endure tumultuous events in China as their personal fortunes move from wealthy landownership to peasantry. Addicted to gambling, Fugui loses...
 • Pendimi (2007)

  Sot
  image
  Në vitin 1939, Robi Tërner është një ushtar në Ushtrinë Britanike. Ai dhe batalioni i tij po shkojnë në Francë për të luftuar në luftë. Ai nuk do të bëhej ushtar,...
 • Heimatland (2015)

  Sot
  image
  An apocalyptical storm threatens to wipe out an entire country. A state of emergency is raised while mayhem breaks out.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.