PËRMBLEDHJE

Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer si një vendstrehim për të gjithë përbindshat e botës.
Një rrëfenjë e animuar ku tregohet për një hotel ku përbindësha si Drakula, Njeriu i Padukshëm, apo Frankeshtajni pushojnë pasi janë të lodhur nga një botë plot me njerëz. Një djalosh i ri shkon rastësisht aty dhe bie në dashuri me të bijën e Drakulës, Mavisin. Një komedi plot aventura.

Fotot

Hoteli i monstraveHoteli i monstraveSony/ColumbiaSony/ColumbiaSony/ColumbiaSony/ColumbiaSony/ColumbiaHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstrave

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rikthimi i Kendit (2005)

  e diel
  image
  Xheri Blenk një 46 vjeçare, e alkoolizuar dhe dështake kthehet në gjimnaz me shpresën të vendosë në vijë jetën e saj duke e filluar çdo gjë nga e para. Çfarë...
 • Stazhierët (2013)

  e diel
  image
  Dy shitës orash me eksperiencë, humbin vendet e punës për shkak të dixhitalizimit të botës. Në përpjekje për të provuar se ende mund t'ia dalin, ata arrijnë të...
 • Përralla të jashtzakonshme breshka kundër lepurit (2008)

  Sot
  image
  Breshka dhe lepuri e urrejnë njëri tjetrin. Shkaktojnë dëme të ndërsjellta në çdo hap. Për ta vendosur më në fund se cili prej tyre është më superior, vendosin të...
 • Thori: Legjendat e Asgardit (2011)

  Sot
  image
  Kjo është aventura e Thorit dhe vëllait të tij Lokit, të cilët nisen për të gjetur 'Shpatën legjendare'.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.