Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.07/10
(94 Voto)

PËRMBLEDHJE

Kur kapiteni Xhek Sperou (Johny Depp) takon sërish një femër nga e shkuara e tij (Penelope Cruz), nuk është më i sigurt nëse ka gjetur dashurinë apo një aventuriere të paskrupullt që e përdor për të shkuar te Burimi i Rinisë. Ajo grua e shtyn të hipë në bordin e anijes së kapitenit famëkeq Mjekërziut, duke e përfshirë në një aventurë gjatë së cilës nuk do të dijë nëse duhet ti druhet më tepër Mjekërziut apo femrës që ka ardhur nga e shkuara e tij.

Fotot

Piratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të RejaPiratët e Karaibeve - Batica të Reja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ligji Jam Unë (2012)

  e premte
  image
  2012. Një riprodhim i filmit kult të vitit 1995. Në një të ardhme ku një polic ka të drejtën të jetë gjykatës, juri dhe ekzekutues, ai dhe ndihmësja e tij nuk...
 • Luftëtari i 13-të (1999)

  e premte
  image
  Një njeri, i cili u dashurua me gruan e gabuar, e dërgoi vetë sulltani në një mision diplomatik në një vend të largët, në rolin e ambasadorit. Pasi ndaluan në një...
 • Jeta e fundit (2018)

  e shtunë
  image
  Risjellje e filmit me të njejtin titull të vitit 1972. Priest është tregtar droge, i ri, i suksesshëm, dhe i zhgënjyer me stilin e jetës. Ai planifikon një...
 • Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)

  e shtunë
  image
  pas një aksidenti me helikopter, punësohet nga CIA si analist sekret në Wall Street. Ai zbulon një komplot rus për të falimentuar ekonominë amerikane me anë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.