Tô Ryca!

Tô Ryca! (2016)

Komedi | Brazil
Regjia: Pedro Antonio

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.4/10

PëRMBLEDHJE

Selminha is a lower-class woman who receives a family inheritance, but only if she meets the challenge of spending 30 million reais in 30 days, without accumulating anything. However, in this marathon, she will find out that there are things that money does not buy.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.