Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.81/10
(16 Voto)

PËRMBLEDHJE

Turisti amerikan Xhes dhe studentja franceze Selinë njihen rastësisht në një tren nga Budapesti në Vjenë. Duke parashikuar se mund të lindë një lidhje, Xhes e fton Selinën të kalojë ditën me të në Vjenë dhe ajo pranon, që të kalojnë kohën para se ai të niset të nesërmen me avion. Si do të lidhen kaq shumë dy të huaj vetë për një ditë? Cila është lidhja e veçantë që i bashkon kaq fort dy njerëz? Teksa lidhja e tyre shndërrohet në dashuri çdo të ndodhë në mëngjes kur Xhes të ikë me avion?

Fotot

Përpara mesnatësPërpara mesnatësPërpara mesnatësPërpara mesnatësPërpara mesnatës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Christmas on Honeysuckle Lane (2018)

  Sot
  image
  Emma Reynolds is a newly minted junior partner with a New York City law firm and who followed in her father's footsteps career-wise, although Emma only knows her...
 • Duaje emrin tënd (1984)

  Sot
  image
  Tre studentë të Inxhinierisë së Minierave caktohen të bëjnë praktikën në ndërmarrjen e përpunimit të kromit. Jona gjendet në një trekëndësh ndjenjash mes të dy...
 • Silencio roto (2001)

  Sot
  image
  Spain, 1944. Lucia returns to her rural village home and reconnects with Manuel, a member of the local resistance against Franco. Despite the risks, she becomes...
 • Magjia e Jetës (2009)

  Sot
  image
  Jeta e një djaloshi jetim të vetmuar transformohet nga një grua e jashtëzakonshme që e mëson atë të mposhtë hidhërimin dhe të zbulojë magjinë te natyra dhe vetvetja.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.