PëRMBLEDHJE

Nje djale shkolle. Ne kolegj krejt papritur djemte aristokrate i bejne nje oferte per t'i dhene statusin e nje aristokrati dhe e quajten fatlum. Kjo do ta ndihmoje ate ne te ardhmen.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Qilimi fluturues (2018)

  image
  Kjo është historia e një djali, l i cili gjen një qilim fluturues. Ai vendos të hipë mbi të dhe të njohë të gjithë botën. Por s'do të jetë dhe aq e lehtë, sepse...
 • Lili, Princesha Zanë (2009)

  image
  Njihuni me princeshën e mrekullueshme Lili. Ajo është një zanë dhe mikesha e saj më e mirë është derkucja Pupsi. Të dyja së bashku, Lili dhe Pupsi shpërndajnë...
 • Barbi: Një Përrallë Mode (2010)

  image
  Halla e Barbit Mili, e cila jeton në Paris, rrezikon të humbas dyqanin e saj të modës. Që ajo ta marrë përsëri dyqanin, i shkon në ndihmë Barbi, e cila ka thurur...
 • Koko, dragoi i vogël (2014)

  image
  Koko, dragoi i vogël, që futet gjithmonë në telashe, bashkë me dy shokët e tij, Oskar dhe Matilda, do të nisin një aventurë të paharrueshme, ku do të njihen me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.