Fotot

King KongKing KongKing KongKing KongKing KongKing KongKing KongKing KongKing KongKing KongNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCU

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • UDHËTIMI YJOR: PËRTEJ KUFIJVE (2016)

  Sot
  image
  Pas ndalimit te Stacioni yjor Jorktaun, pararoja e larguar në shpat të Gjithësisë federale, anijen USS Enterprajs e shkatërron një racë agresive e alienëve....
 • Parashikimi (2009)

  Sot
  image
  Një profesor dhe djali i tij, zbulojnë një letër me numra që parashikojnë një të ardhme të frikshme për tokën. I vendosur për të shmangur katastrofën, ai bën...
 • Piratet e Karaibeve: Hakmarrja e Salazarit (2017)

  Sot
  image
  Vazhdimi i sagës së famshme të Piratëve të Karaibeve. Për të liruar Uillin nga mallkimi i tij, Henri ka vetëm një mundësi: të rregullojë marrëdhënien me...
 • Plan arratie 3 (2019)

  Sot
  image
  Sylvester Stallone, Dave Bautista. Pasi eksperti i sigurisë Ray Breslin punësohet për të shpëtuar një vajzë të rrëmbyer nga një burg të frikshëm Letonez, e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.