Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.79/10
(130 Voto)

Fotot

Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3Shpejtësi dhe Çmenduri 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vampiri i Fundit (2009)

  Sot
  image
  Ngjarjet zhvillohen në një periudhë futuriste, ku vampirët përbëjnë shumicën e popullsisë në rruzullin tokësor dhe vetëm 5% e racës njerëzore ka mbetur. Kjo është...
 • Goditja (2011)

  Sot
  image
  Një ish boksier, i cili tashmë punon si pastrues në një shkollë, fillon të stërvisë një adoleshent për ndeshjen më të rëndësishme të jetës së tij...
 • Luftëtari (2007)

  Sot
  image
  Aisha shkon në shkollën e mesme dhe babai i saj, që ka ardhur në Danimarkë si emigrant nga Turqia, është e bindur se ajo do të bëhet mjeke. Aisha, në fakt,...
 • Në radhët e armikut (2013)

  Sot
  image
  Një i ri, i ndarë nga familja e tij në Luftën e Dytë Botërore, maskohet si Zyrtar Nazist SS dhe zbulon më shumë se vetëm vendndodhjen e familjes së tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.