poster

Eternals

Eternals (2021)

Aksion, Aventure, Dramë, Fantazi, Sci-Fi | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Chloé Zhao

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 4.11.21
Cineplexx
Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(2 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Grabitje për inat (2011)

  e premte
  image
  Xhosh Kovaks është menaxheri i një prej godinave rezidenciale më luksoze në Nju Jork. Ai është shumë i afërt me të gjithë banorët, sidomos me Artur Shoun, një...
 • Rrëmbyer nga stuhia (2018)

  e premte
  image
  Shailene Woodley, Sam Claflin. Bazuar në një histori të vërtetë mbijetese. Një çift i ri ndërmerr aventurën e jetës duke kaluar oqeanin me varkë, por nuk mund të...
 • Nën shenjester 2 (2016)

  e premte
  image
  Një mjeshtër i arteve marciale (Scott Adkins), merr një ofertë të majme për një dyluftim të fundit, por me të mbëritur kupton se është futur në kurth për të qënë...
 • Misioni i dyfishtë (2010)

  e premte
  image
  një agjent i CIAs gjatë një misioni për të kapur dikë, ka njohur edhe një grua beqare me tre fëmijë. Kur përfundon misionin ai do që të krijojë një lidhje më të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.