Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rikthimi i Kendit (2005)

  e diel
  image
  Xheri Blenk një 46 vjeçare, e alkoolizuar dhe dështake kthehet në gjimnaz me shpresën të vendosë në vijë jetën e saj duke e filluar çdo gjë nga e para. Çfarë...
 • Stazhierët (2013)

  e diel
  image
  Dy shitës orash me eksperiencë, humbin vendet e punës për shkak të dixhitalizimit të botës. Në përpjekje për të provuar se ende mund t'ia dalin, ata arrijnë të...
 • Dy herë mat (1986)

  e diel
  image
  Ilo Pinci, specialist i peshkut dhe i midhjeve, edhe shahist i njohur, arrin ne nje qytet te vogel bregdetar si i ftuar ne nje stimulante shahu. Por ajo qe e...
 • Studentët e huaj (2008)

  Sot
  image
  Katër studentë në vitin e fundit kanë gjetur një mënyrë të thjeshtë për tia hedhur sa më lehtë shkollës. Ata publikojnë një program shkëmbimi njohurish me disa...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.