Vlerësimi: 8.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.2/10
(254 Voto)

PëRMBLEDHJE

Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page. Në një botë ku teknologjia bën të mundur ndërhyrjen në ëndërr, një njeri i specializuar në vjedhjen e tyre merr përsipër të krijojë një ëndërr në mendjen e dikujt...

Fotot

Origjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesëOrigjina e idesë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Planeti i majmunëve (2001)

  image
  Mark Wahlberg, Helena Bonham Carter, Tim Roth. Një astronaut përplaset në një planet misterioz, ku majmunë me inteligjencë njerëzore, qeverisin me dorë të hekurt...
 • Terminatori 5: Gjeneza (2015)

  image
  Trwa wojna ludzi i maszyn. John Connor - przywódca rebeliantów wysyła sierżanta Kyle'a Reese'a w przeszłość, do roku 1984, by chronił jego młodą matkę, Sarę...
 • Stealth (2005)

  image
  J.Lucas, J.Biel. Tre pilotët më të mirë në bordin e një mjeti fluturues të drejtuar nga inteligjenca artificiale. Diçka shkon keq, por ata urdhërohen të nisen për...
 • Njeriu-Merimangë: Përmes multiversit (2023)

  image
  Miles Morales (Njeriu-Merimangë) katapultohet nëpër Multivers, ku ai ndeshet me një skuadër njerëzish-merimangë që vijnë nga vende dhe kohë të ndryshme. Detyra e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.