poster

The Boss Baby 2

The Boss Baby: Family Business (2021)

Animacion, Aventure, Komedi, Familjar, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tom McGrath

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 23.9.21
Cineplexx
Vlerësimi: 5.9/10

PËRMBLEDHJE

Vëllezërit Templeton tashmë të rritur, janë larguar nga njëri-tjetri, por një foshnjë e re "boss baby" me një qasje të re të përparuar do t'i bashkojë ata sërisht - dhe do të frymëzojë një biznes të ri familjar.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xhuxhët dhe trollët (2009)

  e shtunë
  image
  Xhuxhmaxhuxhi i ri Junior, ka vetëm një pasion - sajimin e gaxheteve të ndryshme në laboratorin e shtëpisë në pemë. Babai i tij, Jalle, kujdestar i të gjithë...
 • Chill Out, Scooby-Doo! (2007)

  Sot
  image
  It's another variation of the classic Scooby-Doo plot device with the gang investigating a snow creature, but this time, it's on Mount Everest with the Abominable...
 • Fantastikët 2 (2018)

  Sot
  image
  Familja e parapëlqyer e heronjve kthehet sërish, por këtë herë, Helena është në qendër të vëmendjes, duke e lënë Bobin me Violetën dhe Deshin ne shtëpi,për tia...
 • The Mitchells vs Machines (2021)

  Sot
  image
  Një apokalips robotik ndërpret udhëtimin e familjes Mitçell rreth e qark vendit. Tani, familja më e rrëmujshme dhe e pazakontë në botë, duhet të shpëtojë njerëzimin.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.