poster

Space Dogs: Tropical Adventure

Space Dogs: Tropical Adventure (2020)


Ku ta shikojmë
Në kinema prej 30.9.21
Cineplexx
Vlerësimi: 5.6/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jeta e fundit (2018)

  e shtunë
  image
  Risjellje e filmit me të njejtin titull të vitit 1972. Priest është tregtar droge, i ri, i suksesshëm, dhe i zhgënjyer me stilin e jetës. Ai planifikon një...
 • Njeriu i Hekurt (2008)

  e shtunë
  image
  Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Terrence Howard: Toni Stark është një plejboj dhe inxhinier gjeni. Kur shkon në Afganistan për të demonstruar raketën e tij të...
 • Dëmi (2009)

  e shtunë
  image
  Një ish i burgosur, detyrohet të futet në botën e arteve marciale për të siguruar jetesën. Ai mundohet të futet në rrugë të drejtë dhe me ndihmën e dy asistentëve...
 • Njerëzit X: Ditët e së ardhmes se shkuar (2014)

  e shtunë
  image
  Patrick Stewartm Ian McKellen, Hugh Jackman. Njerëzit X kthejnë dikë pas në kohe, për të ndryshuar historinë dhe për të parandaluar një ngjarje që do të sillte...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.