PËRMBLEDHJE

When a wild bear threatens their community, a man and his son venture into the mountains to hunt him down.
The Secret of the Bear follows a down-and-out dad and his introverted son as they live together in a small Italian village. Their relationship seems to be at a crossroads and they become increasingly estranged. One fateful day, when Domenico, the father, goes out to hunt a bear, his son Pietro follows, and they begin the journey of a profound experience.

Fotot

La pelle dell'orsoLa pelle dell'orsoLa pelle dell'orsoLa pelle dell'orsoLa pelle dell'orsoLa pelle dell'orsoLa pelle dell'orsoLa pelle dell'orsoLa pelle dell'orso

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në zemër të diellit (2005)

  Sot
  image
  Nje ish-agjent i CIA-s niset me mision ne ndjekje te terroristeve pergjegjes per vrasjen e Guvernatorit te Tokios dhe zbulon nje rrjet te nderlikuar dhune dhe...
 • Shpejtësia (1994)

  Sot
  image
  Keanu Reeves, Sandra Bullock. Një ish polic i përjashtuar nga radhët e policisë nis një lojë perverse. Jeta e pasagjerëve të një autobuzi është vënë në rrezik....
 • Lojërat e urisë - Kryengritja, Pjesa e Parë (2014)

  Sot
  image
  Pas bombardimit të qarkut 13, Katnis Everdini pranon më në fund kërkesën e presidentes Alma Koin dhe këshilltarit të saj Plutark Hevënsbi dhe bëhet Grifsha,...
 • Ushtarët me kuaj (2018)

  Sot
  image
  Chris Hemsworth. Pas ngjarjeve të 11 Shtatorit, një grup i Forcave Speciale Amerikane dërgohet i pari në Afganistan, i urdhëruar të sulmojë Mazarin. Për të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.