poster

The Marksman

The Marksman (2021)

Aksion, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Robert Lorenz

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 21.1.21
Cineplexx
Vlerësimi: 5.9/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dita e Pavarësisë: Kundërsulmi (2016)

  Sot
  image
  Liam Hemsworth, Jeff Goldblum. Dy dekada pas sulmit jashtëtokësor që thuajse shfarosi njerëzimin, Toka përballet me nje ushtri akoma më të madhe. A do të jetë...
 • Nga hajdut në polic (1999)

  Sot
  image
  Miles pergatiti planin e përsosur dhe arriti pothuajse të vjedhë djamantin më të madh në botë. Diçka shkoi keq dhe ai përfundoi 2 vjet në burg. 2 vite më vonë...
 • Werewolf: The Beast Among Us (2012)

  Sot
  image
 • Elementi i Pestë (1997)

  Sot
  image
  Jemi 250 vjet më vonë dhe jeta që ne njohim kërcënohet nga ardhja e Djallit. Vetëm Elementi i Pestë mund ta parandalojë që jeta në planet të mos shfaroset, gjë që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.