poster

Fantastic Return to Oz

Urfin Dzhyus vozvrashchaetsya (2019)


Ku ta shikojmë
Në kinema prej 28.1.21
Cineplexx
Vlerësimi: 3.6/10

PËRMBLEDHJE

Qyteti Emerald gjendet përsëri nën kërcënim e Urfin Jus i cili kthehet për t'u hakmarrë, një vit pasi u mund nga Dorothy.

Fotot

Fantastic Return to OzFantastic Return to OzFantastic Return to OzFantastic Return to OzFantastic Return to Oz

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.