poster

Yakari, a Spectacular Journey

Yakari, le film (2020)

Animacion, Aventure, Familjar, Uestern | Belgjikë, Francë, Gjermani

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 14.1.21
Cineplexx
Vlerësimi: 6.8/10

PËRMBLEDHJE

Vogëlushi Sioux Yakari niset për të ndjekur gjurmët e Rrufesë së Vogël, një kali mustang. Yakari ka një takim magjik me Shqiponjën e Madhe, kafshën e tij totem, e cila i jep atij një pendë të bukur dhe dhuratën e të qenit në gjendje të flasë me kafshët.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.