PëRMBLEDHJE

Nje histori e magjishme ne nje mbreteri te larget ku nje vajze e vogel u be nje princeshe e jashtezakonshme. Ejani te takoni vajzen e re me kurore mbreterore ne koke...

Fotot

Sofia e parëSofia e parë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Patrick Star Show (2021)

  image
  Still living at home with his eccentric family, Patrick hosts a show based around his ever-changing whims.
 • Pimpa (1975)

  image
  Il personaggio è una cagnolina bianca con grandi pallini rossi, lunghe orecchie e la lingua spesso a penzoloni. È molto simpatica e ha una grandissima fantasia,...
 • Bibi and Tina (2004)

  image
  Young witch Bibi Blocksberg spends her summer riding horses in the province of Falkenstein with her friend Tina Martin.
 • Magjikët: Aventurat e Nusepashkës dhe Maçokut të zi (2015)

  image
  Marinette Dupain-Cheng, a shy high-school student, has inherited some magical ladybug-shaped earrings. The ornaments grant the power of Luck to whoever wears...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.